TÝDEN SPORTU 2024

TÝDEN SPORTU 2024

Napsáno dne: 14.06.2024

Sport

Milí rodiče,

v příštím týdnu nás čeká oblíbený Týden sportu plný zajímavých aktivit pro naše žáky. Někteří se zapojí do různých sportovních soutěží, zatímco pro ostatní jsme připravili také skvělý program.

Žáci 2. stupně se mohou těšit na turistický výlet na malebný Kozlov, kde je čeká dobrodružství v přírodě. Ve středu pak budeme mít orientační běh v krásném areálu Hory, který určitě prověří jejich navigační schopnosti a týmovou spolupráci.

Prosím, mějte na paměti, že konec vyučování se může lišit od běžného rozvrhu. V úterý a v pátek budeme mít na druhém stupni upravený rozvrh hodin, takže sledujte prosím aktuální informace od třídních učitelů.

Přejeme všem žákům mnoho zábavy a radosti z pohybu!

Sportu zdar!

Vedení školy ZŠ Nádražní

3D prohlídka
první stupeň

3D prohlídka
druhý stupeň

Základní informace

Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice

Nádražní 200
56002 Česká Třebová

IČO
70882452

Číslo účtu
11226611/0300

Datová schránka
xqbmkk4


© 2018 zsnadrazni.czTelnes, DobráSíť