Podzimní exkurze

Napsáno dne: 22.11.2021

V říjnu a listopadu jsme na 2. stupni realizovali plánované tematické exkurze.

Žáci 8. ročníku navštívili expozici Velký svět  až v ostravských Dolních Vítkovicích. Deváťáci byli v Praze a zde měli náročný program: v planetáriu zhlédli výukový program Zrození Země a velmi silným zážitkem pak byla návštěva Památníku Heydrichiády. Šesťáci měli exkurzi v brněnském VIDA parku, který již tradičně nabízí nepřeberné množství interaktivních exponátů. A protože bylo hezké počasí, došlo i na zoologickou zahradu. Sérii tematických exkurzí uzavřeli žáci sedmých tříd. V Olomouci, po procházce historickou částí města, navštívili Pevnost poznání, kde absolvovali zajímavé interaktivní programy. A ač jsou zatím žáci 1. stupně, po pražských pamětihodnostech se vydali i žáci obou tříd pátého ročníku.