Poděkování pana ředitele

Napsáno dne: 04.10.2022

Investiční akce na Základní škole v Nádražní ulici

Chtěl bych touto cestou poděkovat současnému vedení města za realizaci nebo přípravu několika investičních akcí, které proběhly nebo jsou ve fázi přípravy ve druhé polovině kalendářního roku 2022.
Především jsme se po dlouhém čekání dočkali opravy střechy na naší tělocvičně, šatnách
a nad jídelnou. Cítíme se téměř nesví, že za deště nemusíme ve škole kličkovat mezi kbelíky, jak jsme už byli po několik let zvyklí.
Podařila se renovace dívčích toalet v budově 1. stupně i zřízení nové učebny výpočetní techniky v ulici Komenského.
Do konce roku bychom se ještě měli dočkat nového LED osvětlení v tělocvičně, což by mělo výrazně napomoci k úspoře elektrické energie a ještě se těšíme na klimatizaci v pěti učebnách a sborovně 1. stupně.
Za vedení školy, pedagogy i naše žáky děkujeme.
Radim Kolář